لوله بازکنی کرج

چرا لوله بازکنی کرج؟ بگذارید بریم از اول شاید برای شما هم پیش‌آمده باشد که یک روز معمولی به سراغ شیر آب می‌روید تا میوه‌ها را بشویید یا شاید هم قصد شستن ظروف را داشته باشید و در حین کار متوجه می‌شوید که لوله گرفته است و آب از طریق فاضلاب خارج نمی‌شود. اوضاع وقتی بدتر می‌شود که این اتفاق در سرویس بهداشتی بیفتد. شما در این شرایط هرچه در چنته داشته باشید را رو خواهید کرد و از هر طریقی اقدام به بازکردن لوله فاضلاب خواهید کرد. لوله بازکنی شاهین ویلا

اگر جواب لازم را نگیرید و با فکری آشفته به سراغ تلفن خواهید رفت و با لوله‌کش تماس بگیرید و جویای هزینه‌ها بشوید. اما راه‌های بهتری هم هست. مثل همیشه تکنولوژی در خدمت شماست و می‌تواند به شما در بسیاری از موارد، کمک ویژه‌ای کند. پس کافی‌ست به‌جای زنگ زدن به لوله‌کش، مرورگر گوشی خودتان را باز کنید و دنبال راهکار بگردید. این مقاله دقیقاً با هدف کمک به شما در این شرایط نوشته‌شده و با یک جستجوی ساده به این مقاله خواهید رسید. ما قصد داریم تا به شما چند راهکار کاربردی در این زمینه معرفی کنیم تا به‌راحتی گرفتگی لوله فاضلاب را برطرف کنیم‌‌. در این مقاله درمورد چگونگی باز کردن لوله فاضلاب خواهید خواند. لوله بازکنی گوهر دشت

 نشانه های گرفتگی لوله فاضلاب

برای شروع به سراغ نشانه‌های گرفتگی لوله فاضلاب می‌رویم. نشانه‌های گرفتگی لوله فاضلاب عبارت‌اند از:

 • وجود بوهای بد و عجیب در حمام و سرویس بهداشتی با وجود استفاده از آب فراوان برای شستشو
 • زمان نسبتاً زیاد و غیرمعمول برای تخلیه سینک جمع شدن آب در اطراف لوله فاضلاب حمام در هنگام دوش گرفتن
 • پس‌از استفاده از سرویس بهداشتی فاضلاب به‌کندی تخلیه می‌شود یا این‌که فقط بخش مایه آن تخلیه می‌شود و آن‌هم با گذشت زمانی نسبتاً طولانی

هر یک از این نشانه‌ها به شما این اخطار را می‌دهد که به‌زودی و به‌احتمال زیاد با گرفتگی لوله فاضلاب مواجه خواهید شد و باید برای این مشکل راهی چاره کنید. بهتر است قبل‌از تماس و انجام هر هزینه این کارها را انجام دهید، چرا که با جواب گرفتن از هر کدامشان دیگر نیازی به هزینه‌های اضافی نخواهید داشت.

 راهکار های خانگی بازکردن لوله فاضلاب

راهکارهای خانگی بازکردن لوله فاضلاب زیادی هستند که شما در خانه بتوانید به بازکردن لوله فاضلاب خود بپردازید اما بیشتر این راهکارها نهایتاً بتوانند به شما برای بازکردن موقتی لوله و نهایتاً بازکردن لوله سینک ظرف‌شویی و یا روشویی سرویس بهداشتی می‌توانید انجام دهید.این راهکار های عبارت اند از:

 • استفاده از چوپ لباسی
 • تلمبه
 • آب جوش
 • جوش شیرین و سرکه
 • اسید
 • و…

همان‌طور که پیش‌تر اشاره شد تمامی این راهکارها می‌توانند به‌صورت موقت جواب‌گوی نیاز شما باشد. شما باید حتماً پس‌از انجام این کارها و نگرفتن نتیجه از یک تکنیسین و لوله بازکنی کرج کمک بگیرید. این کار می‌تواند شما را هم زودتر به نتیجه برساند و هم از وارد شدن خسارات مالی و جانی اضافی جلوگیری کند.

 لوله بازکنی کرج

لوله بازکنی کرج یکی دیگر از خدمات مجموعه دژ در استان البرز و کرج می‌باشد که به‌صورت ۲۴ ساعته به مشتریان عزیز ارائه می‌گردد. زمانی‌که با گرفتگی لوله‌های فاضلاب، پر شدن فاضلاب و بوی بد فاضلاب روبرو شدید، می‌توانید از خدمات لوله بازکنی کرج در منطقه کرج استفاده نمایید. چاه بازکنی مجموعه دژ با استفاده از بهترین دستگاه‌های لوله بازکنی مانند فنر برقی، صورت می‌گیرد که گرفتگی لوله‌ها و هرچیزی که درون لوله گیر کرده باشد را باز می‌کند و تحویل مشتری می‌دهد. شما عزیزان می‌توانید از طریق پشتیبانی شرکت بابت اعزام تکنسین تماس بگیرید تا نیروهای متخصص ما فوراً در محل حاضر شوند.

آرایشگاه کودک در کرج

 لوله بازکنی کرج کرج با بالاترین کیفیت

کیفیت انجام خدمات در کار لوله بازکنی در کرج نشان‌دهنده تجربه و تخصص تکنیسین می‌باشد. چاه بازکن ها تجربه لازم در تشخیص نوع و محل گرفتگی دارند و می‌توانند با انتخاب بهترین روش به‌راحتی راه آب فاضلاب را با بالاترین کیفیت بازکنند و لوله باز شده را تحویل مشتری دهند. هر وقت که به لوله بازکنی کرج نیاز داشتید کافی‌ست با مشاورین ما تماس بگیرید تا نزدیک‌ترین چاه بازکن، بابت انجام لوله بازکنی کرج در منطقه کرج به محل اعزام شود. ما ضمانت می‌کنیم که لوله بازکن‌های کرج لوله را از هرگونه گرفتگی باز می‌کنند و لوله‌ای بازشده را تحویل می‌دهند. لوله بازکنی عظیمیه

 چاه بازکنی کرج بدون کثیف کاری

همان‌طور که می‌دانید لوله بازکنی مانند دیگر مشاغل خدماتی کثیف‌کاری دارد. اما مهم‌ترین نکته این است که برای دریافت خدمات شرکتی را انتخاب کنید که رعایت بهداشت اهمیت می‌دهد. ما رعایت بهداشت را اولویت کارمان قرار داده‌ایم تا رضایت حداکثری مشتریانمان را جلب کرد و متخصصین این مجموعه از تجهیزات جدید مانند ژنراتورهای جدید استفاده می‌کنند. لوله بازکنی گلشهر

این ابزارها مانند دستگاه‌های قدیمی ضربه نمی‌زنند، بنابراین فاضلاب به‌جایی پخش نمی‌شود و میزان کثیف‌کاری را به حداقل می‌رساند و بهداشتی کاری و محیطی خدمات بسیار بالا می‌رود. فنر زنی در حمام و سرویس بهداشتی بدون کثیف کاری و با نهایت بهداشت خواهد بود و در بخش‌های دیگر ازجمله آشپزخانه فقط دور لوله شاید کمی از فاضلاب ریخته شود که آن‌هم با باز شدن راه فاضلاب تمیز خواهد شد. اگر می‌خواهید فاضلاب منزل یا محیط کارتان را با کمترین حد کثیف کاری و با بالاترین بهداشت محیطی انجام دهید همین حالا با ما تماس بگیرید.

 چرا لوله فاضلاب مسدود می‌شود

گرفتگی لوله فاضلاب جزو آن دسته از مشکلاتی است که امکان دارد در هر زمان و در هر منزلی به دلایل گوناگون رخ دهد. این نکته را همواره به یاد داشته باشید که لوله‌های فاضلاب برای عبور آب و فاضلاب می‌باشد. پس ورود هرگونه مواد اضافی موجب مسدود شدن فاضلاب می‌شود. معمولاً اکثر مردم برای خلاصی از این مشکل بهترین گزینه را استفاده از اسید می‌دانند چون به نظرشان روشی کم‌هزینه و سریع برای بازکردن لوله فاضلاب می‌باشد. اما اسید روش مناسبی برای بازکردن لوله فاضلاب در کرج نیست. زیرا موجب پوسیدگی و خراب شدن لوله‌های فاضلاب می‌شود و به قسمت تنفسی و ریه‌های انسان آسیب می‌رساند. اسید لوله را سطحی و موقتی باز می‌کند و پس‌از مدتی دوباره لوله‌ها کیپ می‌شوند. مهم‌ترین دلایلی که منجر به مسدود شدن راه آب فاضلاب می‌شوند عبارت‌اند از:

 • افتادن اشیاء داخل لوله
 • دستمال کاغذی
 • چربی و روغن
 • مو
 • مصالح ساختمانی
 • استاندارد نبودن لوله‌کشی
 • تفاله چای و قهوه
 • مشترک بودن لوله‌ها
 • پسماند مواد غذایی
 • و…

هر کدام از موارد بالا می‌تواند سبب گرفتگی در لوله‌های فاضلاب شوند. اما فراموش نکنید که همه گرفتگی‌ها چه ساده چه سخت در لوله بازکنی کرج قابل‌اجرا می‌باشد. ما از بهترین و بروزترین دستگاه‌های لوله بازکنی در کرج برای رفع مشکل گرفتگی لوله فاضلاب استفاده می‌کنیم. این دستگاه‌ها قادرند که هرچیزی که باعث گرفتگی لوله شدند را با یک اشاره از بین برده و راه عبور فاضلاب را باز کنند .شما با خیالی آسوده می‌توانید با ما تماس بگیرید و از قدرت این دستگاه‌ها شگفت‌زده شوید. این دستگاه‌ها، دستگاه‌های صنعتی بوده و قدرت لازم برای بازکردن انواع لوله فاضلاب در مجتمع‌های تجاری و مسکونی را دارند.

 راه های بازکردن لوله فاضلاب در کرج

دستگاه‌های مختلفی برای انجام سرویس لوله بازکنی در کرج وجود دارد که هر یک با توجه به شرایط موجود و همچنین بسته به نوع و شدت گرفتگی توسط متخصص و تکنسین انتخاب می‌شود. یکی از این ابزارها فنر برقی می‌باشد که برای اکثر گرفتگی ها مثل گرفتگی سرویس بهداشتی، لوله حمام، سینک ظرف‌شویی، گرفتگی کفشور ها و… استفاده می‌شود.

این دستگاه حتی برای گرفتگی با مصالح ساختمانی مانند سیمان، قیر، گچ یکی از مؤثرترین روش‌ها می‌باشد. لازم به ذکر است که فنر برقی قیمت مناسب‌تری نسبت‌به سایر روش‌ها دارد و انجام کار را با کمترین کثیف کاری و با بالاترین بهداشت محیطی انجام می‌دهد.

دستگاه‌های دیگر در موارد خاصی مورداستفاده می‌گیرند، اما برای لوله بازکنی در کرج از فنر استفاده می‌شود. هر گاه فنر نتواند گرفتگی را رفع کنند از روش‌هایی برای بازکردن لوله استفاده می‌شود. تراکم هوا: در این روش هوا به‌یک‌باره با قدرت وارد لوله‌ها شده و هرچیزی که درون لوله گیر کرده باشد را از بین می‌برد دستگاه تراکم هوا بیشتر برای رفع شن و ماسه کارایی دارد. ساکشن: از دستگاه ساکشن هم برای درآوردن اجسام از سرویس بهداشتی صورت می‌گیرد.

 چرا دژ سرویس برای لوله بازکنی فاضلاب در کرج؟!

مواردی هستند که باعث می‌شوند تا شما مجموعه دژ سرویس را برای دریافت خدمات چاه بازکنی کرج انتخاب کنید. هدف ما رضایت مشتری بوده و ما همواره به‌دنبال رفع نیازهای مشتری و همچنین ارائه خدمات با کیفیت هستیم. این موارد می‌توانند ازجمله خدمات لوله بازکنی کرج باشد:

ارائه خدمات به‌صورت شبانه‌روزی و ۲۴ ساعت

اعزام لوله‌بازکن در سریع‌ترین زمان ممکن

فعال در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل سال

لوله بازکنی کرج با فنر برقی با کمترین میزان کثیف‌کاری و بهداشت محیطی بالا

رفع گرفتگی تضمینی

انجام کار با کیفیت عالی

این مجموعه دارای متخصصین و تکنسین های مجرب و حرفه‌ای باز کردن لوله فاضلاب در کرج است. در هر ساعت از شبانه‌روز که به تخلیه چاه کرج و لوله بازکنی کرج نیاز داشتید، می‌توانید با مشاورین ما تماس بگیرید و مشاورین ما پس‌از دریافت آدرس پستی شما نزدیک‌ترین نیرو و تکنسین را به محل اعزام خواهند کرد. و شما لازم نیست نگرانی بابت سرعت نیاز شما و خدمات لوله بازکنی کرج و همچنین نبود تکنیسین متخصص برای لوله بازکنی باشید.

پر شدگی چاه همواره موضوعی است که در باغات، منازل، مراکز تجاری و اداره و… رخ می‌دهد. وقتی این اتفاق رخ دهد نیازمند تخلیه چاه در کرج می‌شویم. اینجاست که مجموعه دژ وارد می‌شود. این مجموعه با داشتن موارد مختلف مورد نیاز تخلیه چاه در مهرشهر آماده خدمت رسانی به مشتریان است.

 تخلیه چاه در کرج

پرشدن چاه فاضلاب اتفاقی است که باید سریعا به آن رسیدگی شود. زیرا با گذر زمان خسارات این اتفاق بیشتر و بیشتر می‌شود. این اتفاق میتواند پیامد های زیادی مانند: آسیب به بنای ساختمان، ضرر به محیط زیست و… داشته باشد. همچنین این اتفاق باعث ایجاد بوی نامطبوع در فضای ساختمان و سرویس بهداشتی می‌شود.

 دستگاه های پر قدرت تخلیه چاه فاضلاب در کرج

مجموعه دژ دارای دستگاه های پر قدرت مکنده برای تخلیه چاه فاضلاب می‌باشد. این دستگاه قادر است در باغات، مراکز تجاری، اداری و منازل و… با هر متراژ فاصله با پمپ آن را تخلیه کند. پمپ تخلیه چاه این تانکر های مجموعه با قدرتی که دارند قادرند در عرض چندین دقیقه چاه را تخلیه کنند. همچنین این دستگاه روند تخلیه را با حداقل سر و صدا و مزاحمت انجام می‌دهد، یعنی دیگر نیاز نیست نکران زمان تخلیه و همچنین مزاحمت های آن برای خود و همسایگان‌تان باشید.

 حجم تخلیه چاه بالا

این مجموعه با توجه به نیاز شما، تانکر های مختلفی با ابعاد و میزان گنجایش مختلف در نظر گرفته است. شما پس تماس با مشاورین مجموعه و اعلام اینکه چاه چه نوع کاربری دارد، متخصصین ما با توجه به کاربری چاه شما تانکری با گنجایش مناسب می‌فرستند.

 •  وقت شناسی

این مجموعه با دارا بودن تعداد زیادی متخصص مجرب در مسائل و مشکلات مربوط به لوله و فاضلاب تضمین میکند که پس از تماس شما با مجموعه در اسرع وقت و یا زمانی که توافق می‌شود در محل حاضر و آماده خدمت رسانی باشد. تعمیر پکیج در کرج

 • پوشش خدمات

خدمات دژ سرویس در تمامی نقاط استان تهران و البرز صورت می‌گیرد. شما در هر کجای این دو استان که باشید با یک تماس همه چیز روبه راه می‌شود.این‌جوری خیال شما هم از این بابت راحت است که در هر کجا که باشید با یک تماس می‌توانید خدمات مورد نظرتان را در محل دریافت کنید و مشاورین ما تکنیسین مورد نیاز شما را به محل اعزام کنند این پوشش خدمات باعث می‌شود که مشتریان ما به‌راحتی بتوانند تکنیسین را در هر یک از مناطق استان البرز و استان تهران دریافت کنند و به‌راحتی و فقط با یک تماس مشکلشان را حل کنند.

مشکلاتی مانند گرفتگی لوله فاضلاب می‌تواند بسیار آزاردهنده باشد بنابراین بهترین راهکار این است که شرکتی باشد که در هرکجای استان خدمات ارائه کند و دراین‌صورت دیگر شما نگرانی بابت این‌که در کجای استان هستید نخواهید داشت.

 استفاده از دستگاه های روز دنیا برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب در کرج

در مجموعه دژ سرویس برای بازکردن لوله فاضلاب از دستگاه های اتوماتیک و روز دنیا استفاده می‌شود. دستگاه های فنر زن این مجموعه با قدرت بسیار بالا قادر به بازگردن لوله فاضلاب با هر قطر و اندازه‌ای است.این مجموعه از دستگاه‌های صنعتی برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب و لوله بازکنی کرج استفاده می‌شوند این دستگاه‌ها باقدرت بالایی که دارند می‌توانند هرچیزی که با مانع عبور فاضلاب در لوله می‌شوند را از بین ببرد. اشیاء و موادی مانند: گچ، سیمان، چربی، مو، دستمال کاغذی و یا حتی فاضلابی که باعث گرفتگی لوله فاضلاب شده‌اند توسط این دستگاه با تمام قدرت از بین رفته و لوله را باز شود.

 • قیمت به صرفه و اقتصادی

اولویت ما در مجموعه دژ سرویس رضایت مشتری است. این مجموعه با ادراک کامل نسبت به وضعیت جامعه تصمیم به قیمت گذاری روی خدمات خود کرده و به قیمتی منصفانه و اقتصادی، جوری که به مصرف کننده نیز فشاری وارد نشود قیمت گذاری کرده است. شما دیگر خیالتان از بابت قیمت‌های لوله بازکنی کرج می‌تواند راحت باشد و با خیالی آسوده می‌توانید با یک تماس تکنیسین مورد نیاز را در محل دریافت کرده و هرچی سریع‌تر مشکل خود را رفع کنیم و دیگر مشکلی بابت قیمت و گرانی لوله بازکنی کرج نداشته باشید.

 • بازدید در محل

شما با تماس با مشاورین مجموعه میتوانید هماهنگی های لازم را انجام دهید تا پرسنل ما به محل برای بازدید ، برآورد هزینه تعمیر و… بیایند. همچنین شما میتوانید هزینه تعمیر را به صورت اقساطی تا اتمام تعمیرات پرداخت کنید.

یک دیدگاه

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات دیگر ما

رفع نم در کرج
خدمات

رفع نم تخصصی در کرج

از بحث ترکیدگی لوله آب که بگذریم، قطعا پس از تعمیر لوله آب ردی از نم و نشتی آب روی دیوار های خانه باقی می‌ماند.خب

خدمات

لوله بازکنی باغستان

لوله بازکنی باغستان یکی دیگر از خدمات مجموعه دژ در استان البرز و کرج می‌باشد که به‌صورت ۲۴ ساعته به مشتریان عزیز ارائه می‌گردد. زمانی‌که

خدمات

لوله بازکنی آزادگان

لوله بازکنی آزادگان .شاید برای شما هم پیش‌آمده باشد که یک روز معمولی به سراغ شیر آب می‌روید تا میوه‌ها را بشویید یا شاید هم

مقالات

نشتی لوله آب در قسمت های مختلف خانه

نشتی اتفاقی است که سالانه ممکن است برای هر خانه‌ای اتفاق بیفتد. از عوامل آن می‌توان به پوسیدگی لوله‌ها، سوراخ شدن لوله بر اثر رسوب،